Idén is vár mindenkit szeretettel a Ill. ZSIDÓ GASZTRONÓMIAI TALÁLKOZÓ a Neológ Zsinagógában, június 26-27. között.
Az ünnepélyes megnyitó pénteken 17 órakor veszi kezdetét, amelyen városunk polgármestere, Filóné Ferencz Ibolya mond beszédet.
A programok között szerepel például a tradicionális zsidó ételek kóstolója, amelyeket kiváló pincészetek borai kísérnek. Lehetőség nyílik továbbá kerekasztal beszélgetésre Fináli Gábor rabbival, és egy közös történelmi sétára Gábor Zsolt muzeológussal.
Az esemény a zsidó gasztronómia megismerése és a zene által egy különleges élményt tartogat a vendégek számára – mindenkinek jó szívvel ajánljuk!
