Hőségriasztást adott ki az országos tisztifőorvos

Az országos tisztifőorvos június 20. (szombat) 00.00 órától június 23. (kedd) 24.00 óráig II. fokú hőségriasztást rendelt el. Vigyázzunk magunkra, figyeljünk mindenkire és fogadjuk meg a szakemberek jó tanácsait! Tanácsok hőséghullám idejére: Napközben tartsa az ablakokat csukva, használjon függönyt vagy egyéb sötétítőt. Lehetőleg éjszaka szellőztessen. Csak a szükséges mértékben használja az elektromos készülékeket (még a […]

Kerékpáros pumpapálya épült az aktív generációknak – VIDEO

A városközpontban, a Családi pihenőpark mellett épült meg az a kerékpáros pumpapálya, amelyet 2026. június 17-én adott át Bonyhád Város Önkormányzata képviseletében Filóné Ferencz Ibolya polgármester. A városvezető az egybegyűlteknek azt kívánta, hogy használják egészséggel a pályát. Köszöntőjében örömtelinek nevezte, hogy egy újabb sportolást, illetve aktív kikapcsolódást szolgáló helyszínnel gazdagodott a város, amely egyébként rendkívüli […]